Проекти актів

Аналіз впливу регуляторного акта проекту розпорядження голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області»(19.02.2016 р.)

Проект наказу Про затвердження Порядку доступу до приміщень архівного відділу Кегичівської районної державної адміністрації (25.08.2015 р.)

Проект Положення Центру надання надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області ( від 22.09.2014)

Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області ( від 22.09.2014)

Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації  Харківської області ( від 22.09.2014)

Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області ( від 22.09.2014)