Шановні працівники органів Служби безпеки України!

25.03.2017 | 08:38
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.
Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України робить Вам честь!

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                    Р. Гончаров