21 березня стартує щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

21.03.2017 | 10:46

Навесні  вже традиційно з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку на  території району після зимового періоду та танення снігу проходять заходи з благоустрою та озеленення.

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про місцеве самоврядування в Україні»,

«Про місцеві державні адміністрації» та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 11 березня 2016 року №75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення головою районної державної адміністрації прийнято власне розпорядження від 14 березня 2016 року №82, згідно якого ця акція буде тривати щороку з 21 березня по 30 травня.

Згідно зазначеного розпорядження, в ході акції  заплановано виконати значний обсяг робіт із прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок  громадського транспорту, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових  та інших відходів,  а також забезпечити очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій, берегів річок і водойм.

І це справа не лише органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

Просимо всіх небайдужих мешканців району зайняти активну громадську позицію у справі підтримання належного санітарного стану населених пунктів та території району, долучитися до весняних заходів з благоустрою.