Перший заступник голови  районної державної адміністрації Т.О. Данько

20 березня 2017 року  провела апаратну нараду

20.03.2017 | 14.00

В нараді взяли участь голова районної ради, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району.

Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Семенюк О.В.) доповіла про хід проведення весняно-польових робіт у районі.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації (Березка В.А.) доповіла про стан розвитку мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного тип

Головний спеціаліст-юрист  апарату районної державної адміністрації ознайомила присутніх з новими нормативно-правовими актами, що були прийняті у лютому 2017 року.

Головний спеціаліст апарату районної державної адміністрації, відповідальна за роботу з контрольними документами, О.В. Леонова проінформувала про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації.

Перший заступник головирайонної державної адміністрації дала доручення: управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Семенюк О.В.) щоденно надавати оперативну інформацію голові районної державної адміністраціїщодо ходу проведення весняно-польових робіт у районі; керівникам структурних підрозділів районної державної адміністраціївжити заходів щодо вчасного подання е-декларацій; протягом проведення двомісячника щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» щоп’ятниці проводити санітарний день по прибиранню територій; начальнику відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації (Т.Л. Перцева) надавати інформацію на офіційний веб-сайт районної державної адміністрації щодо проведення у районі щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з фотоматеріалами.