Засідання комісії з питань захисту прав дитини

20.03.2017 | 13.00

16 березня поточного року першим зступником голови районної державної адміністрації бло проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації   з порядком  денним:

1.Розгляд заяви  ***** про визначення місця проживання  малолітнього сина*****.

2.Розгляд заяви  *****  про визначення постійного місця проживання малолітнього сина*****.

3.Розгляд заяви  ***** з питання  про встановлення днів та годин спілкування з малолітнім сином *****.

4.Розгляд заяви органу опіки та піклуванняШляхівської сільської ради щодо

підготування висновку про доцільність  позбавлення батьківських прав,***** стосовно її малолітнього сина  *****.

5. Розгляд заяви органу опіки та піклування Слобожанської селищної радищодо  підготування висновку про доцільність  позбавлення батьківських прав, ***** та *****стосовно їхнього неповнолітнього сина  *****.

6.Розгляд заяви органу опіки та піклування Слобожанської селищної ради про надання статусу дитини – сироти *****.

З даних питань були прийняті відповідні рішення.