День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування.

17.03.2017 | 13.00

Шановні працівники житлово – комунального господарства і побутового обслуговування   вітаємо з професійним святом!

СамеВаша галузь найближча до людей, оскільки забезпечує   побут кожному жителю нашого району.

Це відповідальна робота – безперервно постачати населенню воду, тепло, чистоту та інші блага цивілізації. Вони залишаються непомітними, якщо завжди є, і стають життєво необхідними, коли зникають.

Бажаю Вам міцного здоров‘я, наполегливості, оптимізму і успішних ділових рішень. Нехай погода буде сприятливою, робота – приємною, а споживачі – прихильними. Щастя, злагоди і достатку у ваших родинах!

З повагою,

Голова районної  державної адміністрації                              Р. Гончаров