Спортивна орбіта

16.03.2017 | 16.00

ВК «Андріївка» - володар Кубка району з волейболу

12.03.2017 року  У спортивному залі ПТУ-60 відбувся  розіграш Кубка  району з волейболу,  в якому взяло участь шість команд.

ВК «Андріївка» переграла «Старт» Рояківка 2-0, команда «Юність» з  ліцею смт. Кегичівка поступилась «Колосу Кегичівка 2-0,

«Група здоров’я» перемогла ВК «Кегичівка» 2-0, а «Колос» -  «Групу здоров’я» 2-1.

У фіналі ВК «Андріївка» здобула перемогу над  «Групою здоров’я» 2-1 і стала володарем кубка району. Переможці грали у такому складі: Р.Маланін, С.Різник, Д.Лукашук, О.П’ятак, Р.Федоренко, В.Рокитський, тренер С .Грищенко.

«Юність» с. Красне - володар Кубка району з міні - футболу

В цей день на майданчику із синтетичним покриттям смт Кегичівка розігрувався ще один кубок - з міні – футболу,  в якому взяло участь також шість команд. «Динамо» перемогло «Арсенал» з Нової Парафіївки 7-0, команда «ПСГ Кегичівка» (підземне сховище газу) здобула перемогу над «Ветераном» 5-0, «Юність» з с. Красного виграла у «Прогресу» Кегичівка 5-1, «ПСГ Кегичівка» поступилось «Динамо» 0-3, а «Динамо» - «Юності» 2-4. На знімку команда «Юність» -  переможець та фіналіст- «Динамо»