"Круглий стіл" з питань створення патронатних сімей

16.03.2017 | 15.00

Протягом 2016-2018 років Кегичівський район приймає участь у державному експерименті із запровадження послуги патронату над дитиною.

16 березня 2017 року в районній державній адміністрації відбувся круглий стіл з питань створення патронатних сімей.

Підводячи підсумки круглого столу перший заступник голови районної державної адміністрації Данько Тетяна Олексіївна зауважила, що Кегичівський район завжди приймає участь у нововведеннях з питань влаштування дітей. Що саме патронатні сім’ї є гарною альтернативою притулкам, інтернатним закладам, центрам соціально-психологічної реабілітації, бо дитина повинна виховуватись у родині. Звернулась до учасників круглого столу щодо проведення інформаційної кампанії щодо створення патронатних сімей.