Історична довідка

Саме селище Кегичівка утворилося  у другій половині XVIIIстолітті з двох невеликих хуторівДоброіванівка та Єгорівка. Населяли ці хутори селяни-кріпаки, які належали поміщику-офіцеру Курського полку І.М. Апостолу- Кегичу. Від його прізвища і походить сучасна назва селища.Подальший розвиток Кегичівки пов'язаний з будівництвом 1897 – 1905роках залізниці ЛозоваКрасноград. В цей час Кегичівка стає волосними центром.

В січні 1918 року  волосна і земська управи в Кегичівці були розпущені.

З 1923 року смт Кегичівкацентр району, який з січня 1935 року перебуває у складі Харківської області, а до цього часу – у складі Полтавської.

Населення району становить 21,8 тис. чоловік .
Пенсіонерів в районі 6014 чол., (27,6% від загальної чисельності населення).
Щільність населення  в Кегичівському районі становить 2,8 чоловік на 1 кв.км.

Національний склад населення

Національність Кількість
українці 89,6%
росіяни 6,5%
білоруси 1,4%
молдавани 1,7%
турки 1,3%

На території Кегичівського району знаходиться 40 населених пунктів, у т.ч. 2 селища міського типу (в них проживає 9,1 тис.чол.) та 38 сіл з населенням 12,7 тис. чоловік. Чоловіків від загальної чисельності населення 46,8%, жінок – 53,2%.
В даний час у районі функціонують 2 селищні та 14 сільських рад