Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців

 

 

05.10.2015 14:55

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Відповідно до частини першої статті 3 Закону України “Про місцеві вибори” право голосу на виборах депутатів міської ради та виборах міського голови мають громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, належать до відповідної територіальної громади та проживають в межах відповідного виборчого округу.

Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є:

1) паспорт громадянина України;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.

Відповідно до ст. 31 Закону України “Про місцеві вибори” кожний виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації нагадує про можливість перевірити свої персональні дані в базі Державного реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою мережі Інтернет, зайшовши на офіційному сайті ЦВК до розділу “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця”, або  звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: Кегичівська районна державна адміністрація, вул.Волошина, 50, каб. 12 з 8.00 до 17.15 год., п’ятницядо 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.), тел.: 3-20-14.

При собі необхідно матипаспорт громадянина України, а у разі зміни прізвищадокумент, що підтверджує ці зміни.

        

 

Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців

 

13.08.2015 16:24

На 25 жовтня 2015 року Верховною  Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців, які:

-               досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;

-               в силу різних обставин, не голосували на попередніх виборах, але мають бажання проголосувати на чергових виборах цього року;

-               які на минулих виборах  помітили будь які  неточностей у списках виборців в своїх персональних даних або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

-               які перебували  на консульському обліку у відомчих установах МЗС;

-               які проходили строкову військову службу та звільнились;

-               які звільнились з установи виконання покарань.

З 2014 рокуДержавний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua)з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця» та зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. В разі  відсутності  виборця в реєстрінеобхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, уточнити свої персональні дані можете за адресою: Кегичівська районна державна адміністрація, вул.Волошина, 50, каб. 12 з 8.00 до 17.15 год., п’ятницядо 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.), крім вихідних, тел.: 3-20-14.

При собі необхідно обов’язково матипаспорт громадянина України, а у разі зміни прізвищаще й документ, що підтверджує ці зміни.

 

 

16.10.2014

 

Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Донецької та Луганської областей!

 

    Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування.

   Для цього ви повинні особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем, де плануєте проголосувати (на вибір виборця). З собою треба мати тільки паспорт. Це може бути зроблено до20 жовтня включно.

   Тимчасова зміна місця голосування підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.

   Чекаємо васу відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Кегичівка, вул.Волошина, 50, кабінет №12 (приміщення районної державної адміністрації). Контактний телефон 3-20-14.

  Зверніть увагу на те, що громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

 

14.10.2014

 

Передано дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців та іменні запрошення

 

    Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації 13 жовтня було передано керівному складу 22-х дільничних виборчих комісій попередні списки виборців та іменні запрошення на позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України” та календарного плану. Передача іменних запрошень та попередніх списків здійснювалася за актами передачі
     Тож, виборці можуть перевіряти свої дані в приміщеннях дільничних виборчих комісій. Іменні запрошення виборці повинні отримати до 16 жовтня 2014 року.

 

 

 

26.09.2014

Зміни до переліку звичайних виборчих дільниць на території Кегичівського району

25 вересня 2014 року Постановою Центральної виборчої комісії №1169 прийнято зміни до переліку звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66 (із змінами).

 

 

Додаток19

до постанови Центральної виборчої комісії

від 25 вересня 2014 року № 1169

 

 

ЗМІНИ

до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою

Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66 (із змінами)

Харківська область

 

 

Кегичівський район

 

 

Звичайні виборчі дільниці

 

 

змінити адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №630514 , у зв’язку з чим позицію щодо цієї виборчої дільниці викласти в такій редакції:

 

 

 

630514

с.Крутоярівка, с.Розсохувата

вул.Шкільна, 6, с.Крутоярівка, Кегичівський р-н, Харківська обл., 64008

вул.Шкільна, 6, с.Крутоярівка, Кегичівський р-н, Харківська обл., 64008

349

";

 

Секретар

Центральної виборчої комісії

Т. ЛУКАШ

 

 

 

 

26.09.2014

 

Шановні виборці Автономної Республіки Крим та міста Севастополя,

Донецької та Луганської областей!

 

     Незалежно від місця перебування в день голосування ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 (із змінами).

     Для цього виборець повинен звернутися з мотивованою заявою до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за своєю виборчою адресою не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування, тобто у період з 28 серпня по 20 жовтня 2014 року включно. Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням, яке видається виборцю.

     Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї.

     Лише виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

     Статтею 3 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" сухопутну територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнано тимчасово окупованою.

     Відповідно до статті 8 вказаного Закону під час проведення, зокрема, виборів народних депутатів України, голосування громадян України на тимчасово окупованій території не організовується і не проводиться.

      Таким громадянам створюються умови для вільного волевиявлення під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на іншій території України.

     Інформацію про адреси та номери телефонів органів ведення Державного реєстру виборців, куди потрібно звертатися з заявою, розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у розділі Державний реєстр виборців.

     Кегичівський відділ розташований на 1 поверсі будівлі районної державної адміністрації, кабінет 12, за адресою: смт Кегичівка, вул. Волошина, 50. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-20-14.

     Зверніть увагу на те, що громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

     Що стосується громадян Донецької та Луганської областей, у зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців  своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, Центральна виборча комісія прийняла постанову від 16 вересня 2014 року №968, яка врегульовує внесення змін до виборчої адреси таких виборців.

 

20.08.2014

 

Шановні виборці району!

 

         Кожен виборець у будь-який час має право особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кегичівської райдержадміністрації з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних і йому нададуть безкоштовно роздрук його персональних даних, внесених до бази даних Реєстру виборців.

         Звертаючись до нас, Ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює постійно. Постійно поновлюютьсяйого дані,удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але без Вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до Вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі мати паспорт.

Відділ розташований на 1 поверсі будівлі райдержадміністрації, кабінет 12, за адресою: смт Кегичівка, вул. Волошина, 50. Розпорядок роботи з 8-00 до 17-15 годин (з 12-00 до 13-00 перерва), вихідний субота, неділя. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-20-14.

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації

 

02.07.2014

 

Шановні виборці Кегичівського району!

 

         25 травня 2014 року в Україні відбулися позачергові вибори Президента України. З метою уточнення бази даних Державного реєстру виборців для забезпечення реалізації виборчих прав громадян в подальшому, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Реєстру. При собі обов’язково потрібно мати паспорт громадянина України.

    Особливо це стосується виборців:

  •  які під час голосування 25.05.2014 року у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні у списках, та не зверталися із заявами до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

  • яким виповнилося 18 років після виборів 25.05.2014 року;

  • колишніх військовослужбовців строкової служби;

  • що повернулися з місць позбавлення волі;

  • які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

  • які не брали участі у виборах 25.05.2014 року і не перевіряли своїх персональних даних.

   Центральною виборчою комісією на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «реєстрація» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Протягом доби отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

Відділ розташований на 1 поверсі будівлі райдержадміністрації, кабінет 12, за адресою: смт Кегичівка, вул. Волошина, 50. Розпорядок роботи з 8-00 до 17-15 годин (з 12-00 до 13-00 перерва), вихідний субота, неділя. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 3-20-14.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації

 

21.05.2014

 

Про хід підготовки відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кегичівської райдержадміністрації до позачергових виборів Президента України, призначених на 25 травня 2014 року

        

         На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України.

Для підготовки та проведення голосування на позачергових виборах Президента України відділ ведення Реєстру складає попередні та уточнені списки виборців для кожної звичайної виборчої дільниці, утвореної на території, на яку поширюються його повноваження, на основі відомостей Державного реєстру виборців.

На офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії оприлюднено перелік звичайних та спеціальних виборчих дільниць, що утворені та діють на постійній основі, із зазначенням територіальних виборчих округів, до яких ці дільниці відносяться, номерів виборчих дільниць, їх меж чи установ (закладів), у яких вони утворені, адрес відповідних дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування

         З метою підготовки до позачергових виборів Президента України, відділом ведення Державного реєстру виборців здійснюються наступні заходи:

-       опрацьовано відомості періодичного поновлення Реєстру виборців районуза квітень.

-       опрацьовано відомості що включають аналіз розбіжностей в даних при співставленні виборців.

-       опрацьовано відомості щодо припинення або набуття громадянства згідно Указів Президента України.

-       у відповідності до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів Президента України, з метою забезпечення безперервного опрацювання відомостей та заяв, організовано роботу відділу у вихідні та святкові дні, починаючи з 26 квітня 2014 року, згідно розпорядження голови райдержадміністрації.

-       опубліковано на офіційному веб-сайті райдержадміністрації  матеріали: стосовно уточнення  персональних даних у відділі та порядку тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси.

-       проведено роботу з перевірки відомостей про осіб, які присутні в Реєстрі з відміткою «вибувші».

-       4 травня було завершено виконання доручень Розпорядника реєстру щодо вилучення кратних включень та проведено всі накази начальника відділу.

-       8 травня було передано попередні списки виборців та іменні запрошення всім дільничним виборчим комісіям.

       14 травня 2014р. будуть подані відомості відповідними органами, закладами, установами для уточнення попередніх списків виборців. Після опрацювання цих відомостей, починаючи з 19 по 22 травня 2014р. включно буде здійснюватися формування, виготовлення та передача уточнених списків виборців ДВК для проведення позачерговихвиборівПрезидента України25 травня 2014р.

 

 

Начальник відділу ведення

Державного  реєстру виборців

апарату райдержадміністрації                                                   Р.В. Тимченко

 

 

07.04.2014

 

До уваги виборців!

 

      Постановою Центральної виборчої комісії № 893 від 13 вересня 2012 року встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.            Виборцям, які захочуть голосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але будуть знаходитись у іншому місці, ніж зареєстрована виборча адреса і не зможуть проголосувати на виборчій дільниці, до якої відноситься зареєстрована виборча адреса виборця (реєстрація що записана у паспорті), за бажанням можуть тимчасово змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси.         

     Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Без документів, які підтверджують необхідність ТЗМГ, виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

    Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати за адресою, відмінною від зареєстрованого місця проживання, подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси до якої додають копію  посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.

   Інші виборці подають  заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи (копії документів), які підтверджують необхідність  тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникам органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

    Заяви уже приймаються відділом ведення Реєстру, та будуть прийматися до 19 травня 2014 року включно. При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно. Якщо за результатом розгляду заяви встановлено її обгрунтованість та наявність підтверджуючих документів, заявник включений до Реєстру, має зареєстровану виборчу адресу і має право голосу на виборах, керівник відділу видає наказ про тимчасову зміну місця голосування виборця. Після цього виборцю видається посвідчення встановленої форми, яке підписується керівником відділу та засвідчується печаткою.

   Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

   У разі відкликання виборцем заяви, на підставі якої було тимчасово змінено місце голосування, однак не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, керівник видає наказ про відміну попередньої дії. При цьому посвідчення, що підтверджує таку зміну підлягає поверненню до відділу, який його видав.

    Перевірити  наявність себе у попередніх списках, виборці зможуть після 9 травня 2014 року, коли списки будуть знаходитися для загального ознайомлення у приміщеннях дільничних виборчих комісій.

   Рекомендуємо громадянам не чекати масового напливу виборців на дільниці, а провести звірку раніше – у відділі ведення Держреєстру, що знаходиться за адресою: смт Кегичівка, вул.Волошина, 50, каб. 12 - приміщення районної державної адміністрації, тел.: 3-20-14. При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

   Особливо актуальна ця рекомендація для громадян, у яких були проблеми з внесенням до списків виборців на попередніх виборах. Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

 

 

Р.ТИМЧЕНКО, начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 

 

11.03.2014

 

 

До уваги жителів Кегичівщини!

 

   На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані.

   Особливо це стосується виборців:

   - які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

   - колишніх військовослужбовців строкової служби;

   - громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

   - громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

  -які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 

     Центральною виборчою комісією на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Зайдіть в нього, натисніть «реєстрація» і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Протягом доби отримаєте відповідь на вказану вами електронну адресу.

    Якщо у вас немає доступу до інтернету, уточнити свої персональні дані можете за адресою: Кегичівська районна державна адміністрація, вул.Волошина, 50, каб. 12 з 8.00 до 17.00 год., п’ятницядо 16.00 год. (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год.), крім вихідних, тел.: 3-20-14.

    При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвищаще й документ, що підтверджує ці зміни.

 

 

Р.ТИМЧЕНКО, начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 

03.02.2014

 

 

Шановні

жителі Кегичівського району!

 

   Кожен виборець у будь-який час має право особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців Кегичівської райдержадміністрації з письмовим запитом щодо змісту його персональних даних і йому нададуть безкоштовно роздрук його персональних даних, внесених до бази даних Реєстру виборців.

     При зверненні до відділу ведення Реєстру виборців необхідно мати при собі паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства.

     Шановні виборці, Ваше свідоме ставлення до наповнення Державного реєстру виборців достовірними відомостями має забезпечити в подальшому високий рівень підготовки списків виборців для проведення виборів усіх рівнів та референдумів.

     Відділ ведення Державного реєстру виборців знаходиться за адресою, смт Кегичівка, вул. Волошина, 50, кабінет № 12.  (приміщення Кегичівської райдержадміністрації).

     Режим роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 13.00, субота, неділя - вихідні.

     Для отримання більш детальної інформації звертайтесьза телефоном: 3-20-14.

 

Р.ТИМЧЕНКО, начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

 

 

 

20.01.2014

 

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

 

    Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

       Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

     Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрацій на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

      В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

  

       ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Щоб за необхідності уточнити питання щодо створення «Особистого кабінету виборця», виправлення виявлених неточностей та інших питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців, особисто завітайте до нас за адресою:          смт Кегичівка, вул.Волошина, 50, каб.12 (приміщення райдержадміністрації), тел.: 3-20-14.

 

 

Р.ТИМЧЕНКО,  начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації