Спортивна орбіта

 

27.03.2017 | 08:29

ВК «Андріївка» - володар кубка «Дружби» з волейболу

19.03.2017 року у спортивному залі ПТУ-60 відбувся  розіграш кубка «Дружби» з волейболу,  в якому взяло участь чотири команди: ВК «Андріївка»,  «Старт» Рояківка, «Колос» Кегичівка  та  «Група здоров’я». У фіналі ВК «Андріївка» здобула перемогу над  «Групою здоров’я» 2-1 і стала володарем кубка « Дружби».

 

 

Докладніше

 

 З Днем Національної гвардії України!

 

25.03.2017 | 14:29

26 березня вся наша Держава відзначає національне свято – День Національної гвардії України!

У цей день ми вшанoвуємo усіх військoвих, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави. У пам'яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Національної гвардії України теж є святі слова, які глибоко та переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною витупають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

На наших військoвих пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду.

Щирo вітаю Вас з Днем Національної гвардії України, бажаю міцнoгo здoрoв'я, успіхів у військoвій підгoтoвці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду, тoму прийміть найщиріші вітання дo Вашoгo прoфесійнoгo свята і  надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                    Р. Гончаров

 

Шановні працівники органів Служби безпеки України!

 

25.03.2017 | 08:38
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята –  Дня Служби безпеки України!

За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.
Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України робить Вам честь!

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

 

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                    Р. Гончаров

 

Відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Харківській області

 

23.03.2017 | 17:13

21 березня, під головуванням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера, в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Харківській області, у роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації Гончаров Р. А., начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Перцева Т.Л., начальник управління агропромислового розвитку Семенюк О.В., заступник начальника управління-начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспожив служби в Кегичівському районі Ондер К.В. та інші члени місцевої  комісії ТЕП та НС Кегичівського району.

Докладніше

 

22 березня – Всесвітній день води

 

22.03.2017 | 16:02

День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів.

 

Докладніше

 

Страница 2 из 463