13.02.2014

 

Михайло Добкін підтримав Президента в бажанні вирішити конфлікт мирним шляхом

 

   Про це голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зазначив у ході круглого столу «Соціально-економічні та політичні процеси в посткризовій Україні».

 

  «Коли критикують владу, я повноцінно переношу це все на себе, тому що я – невіддільна частина влади.

Докладніше

 

12.02.2014

 

На Харківщині планується розробити регіональну програму щодо забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів

 

  Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, на сьогоднішній день близько 700 осіб в м. Харкові та 186 жителів області - ветеранів афганської війни та інших локальних конфліктів потребують поліпшення житлових умов.

Докладніше

 

10.02.2014

 

На Харківщині створені сучасні умови для діагностики онкологічних захворювань

 

   Про це в ефірі програми «Тижневик реформ» на ХОД ТРК заявив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Ігор Шурма.

   «У Радянському Союзі система профілактичних і періодичних медичних оглядів змушувала кожну людину раз на рік здати аналізи, пройти флюорографічне або рентгенологічне обстеження, фізіопроцедури і так далі.

Докладніше

 

07.02.2014

 

Семінар - навчання з керівниками та відповідальними особами по роботі з контрольними  документами структурних підрозділів районної державної адміністрації

 

    06 лютого 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації згідно з планом роботи районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання з керівниками та відповідальними особами по роботі з контрольними  документами структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Докладніше

 

05.02.2014

 

 

На Харківщині вибудовано логістичну систему надання онкологічної допомоги

 

   Як зазначив в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо директор Департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Олександр Галацан, ще у радянські часи для профілактики та лікування раку була створена певна структура та система онкологічної допомоги. Вона збереглася і в Україні. Але за часи незалежної держави вона певним чином була удосконалена.

Докладніше

 

Страница 462 из 463