19.02.2014

 

 

   У 2013 році до всіх гілок влади Харківської області надійшло понад 158 тис. звернень

 

   Про це сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Тетяна Гравнова.

Докладніше

 

19.02.2014

 

Мета проекту « Книга пам'яті» - віддати останню шану всім учасникам Великої Вітчизняної війни

 

   Про це сьогодні в ході прес-конференції на тему: «Реалізація в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державну підтримку ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичному вихованню підростаючого покоління» розповів завідувач комунальним закладом «Обласна пошуково-видавнича наукова редакція Книга Пам'яті Україна Харківської області» Віктор Петренко. Говорячи про роботу над історико-меморіальним виданням «Книга пам'яті України», він підкреслив, що в даний час на території України було видано більше 450 томів.

Докладніше

 

18.02.2014  

   18 лютого 2014 року голова районної державної адміністрації Сергій Васильович Ясенок провів особистий прийом громадян.

   Питання, з якими звернулися громадяни, цепрацевлаштуваннявирубка порослі на земельній ділянці, надання матеріальної допомоги.

Докладніше

 

15.02.2014

 

 

Мир - це найголовніше, що повинна цінувати кожна людина

 

    Про це сьогодні після покладання квітів до меморіального комплексу загиблим в Афганістані на виконання завдань Президента України сказав заступник голови ХОДА - керівник апарату, учасник бойових дій в Республіці Афганістан Василь Хома.

Докладніше

 

14.02.2014

 

Михайло Добкін привітав воїнів-інтернаціоналістів з 25-ою річницею виведення Радянських військ з Афганістану

 

    Сьогодні в Палаці студентів НУ "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого" відбувся урочистий прийом з нагоди відзначення 25-ї річниці виведення Радянських військ з Республіки Афганістан. У заході взяли участь голова Харківської ОДА Михайло Добкін, заступник головикерівник апарату ХОДА, учасник бойових дій в Афганістані Василь Хома, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков, Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Сергій Семенов.

Докладніше

 

Страница 461 из 463