Про проведену нараду з   головами рад та керівниками організацій , підприємств, установ району

 

22.03.2017 | 15:29

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Гончаров провів нараду з головами рад та керівниками організацій, підприємств, установ району з різних питань. Перше питання порядку денного стосувалося питання проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

 

 

Докладніше

 

Очільником району проведено особистий прийом громадян

 

22.03.2017 | 08:39

21 березня  2017 року голова районної державної адміністрації Роман  Анатолійович  Гончаров  провів  особистий  прийом громадян.   Під час прийому  до Романа Анатолійовича  звернувся  колектив комунального підприємства «Кегичівка – Сервіс плюс»  та  порушили  питання, щодо проведення тендеру на покупку трактора.

 

Докладніше

 

Відбулось засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О. Порошенка

 

21.03.2017 | 15:00

20 березня в м. Києв відбулось засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О. Порошенка. Участь у засіданні Ради прийняв голова районної державної адміністрації Роман Гончаров.

 

 

 

Докладніше

 

Виступ Президента під час П’ятого засідання Ради регіонального розвитку

 

21.03.2017 | 14:02

Засідання від відбулось 20 березня у Києві.

Дорогі співвітчизники!

Шановні учасники Ради регіонального розвитку!

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчика і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі.

Докладніше

 

Керівник ХОДА 20 березня бере участь у П’ятому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

 

21.03.2017 | 11:30

Головними питаннями для розгляду Ради стали економічна політика, зокрема - розвиток інфраструктури, та децентралізація – аспекти реформ, що реалізуються в соціальній та освітній сферах і медицині.

«Можу сказати, що процес децентралізації для Харківщини вже дав можливість збільшити бюджети. Майже в 2 рази збільшився бюджет розвитку – до 4,5 мільярда гривень. Це надало можливість спрямувати додаткові кошти на реалізацію інфраструктурних проектів», - сказала Юлія Світлична.

Докладніше

 

Страница 3 из 463